Google Chrome na Mac już stabilne!Fani przeglądarki chrome oraz komputerów z jabłuszkiem w kalpie mają dziś powody do zadowolenia. Google ogłosiło, że ich flagowa przeglądarka wyszła z wersji beta i jest stabilnym produktem.

W najnowszej wersji poprawiono szybkość i stabilność przeglądrki. Wprowadzono również najbardziej pożądane funkcje m.in. tryb pełnoekranowy (Command + Shift + F).

Chrome umożliwia synchronizowanie pomiędzy komputerami zakładek. Od dziś synchronizować możemy także preferencje samej przeglądarki - strony startowej, ustawień zawartości, preferencji językowych oraz motywów.


Nowa wersja częściowo implementuje funkcje HTML5 takie jak: Geolocation API, Cache App, Web Sockets oraz Drag & Drop.

Z powodu wciąż trwających testów integracji z Adobe Flash Playerem Google nie zdecydowało się na włączenie go w tym wydaniu i domyślnie jest wyłączony. Zmieni się to zapewne przy najnowszym wydaniu Flash Playera (v. 10.1).

Trzeba przyznać, że google wzorowo zabiega o nowych użytkowników. Szybkość, stabilność, wciąż rosnące bogactwo rozszerzeń, narzędzia dla deweloperów - wszystko to sprawia, że przeglądarka rośnie w siłę. Obecnie Chrome korzysta 8% internautów


 

Pobierz Google Chrome

Źródło informacji: Google Mac Blog, W3counter.com.Proszę czekać...
Nie możesz komentować. Bartosz Stasiurka umieścił Cię na czarnej liście lub Twoje konto nie jest aktywne.